BENDRASIS TELEFONO NUMERIS: +370 601 08433, EL. PAŠTO ADRESAS: info@xlaw.lt

Bendradarbiavimas –

tai vienas svarbiausių mūsų prioritetų, neabejotinai leidžiantis pasiekti partneriams kuo aukštesnių ir efektyvesnių, gebėjimais ir realizuojama patirtimi grįstų rezultatų.

Bendradarbiavimas:

  • suteikia papildomų pranašumų rinkoje
  • leidžia optimizuoti ir efektyviau valdyti verslą
  • padeda plėsti teikiamų paslaugų mąstą bei gerinti jų kokybę

Mes tikime, kad

tik glaudus įvairių ekonominės veiklos sričių profesionalų ryšys ir konstruktyvus dalijimasis sukauptomis žiniomis, informacija bei patirtimi leidžia priimti palankiausius sprendimus ir yra visapusiškai naudingas visoms šalims.

 

Todėl mielai kviečiame bendradarbiauti

Vadybos specialistus

kuriems, bendradarbiaujant su mūsų grupės nariais, galime pasiūlyti galimybę išbandyti jėgas rinkos specifinėje srityje, o tuo pačiu, naudojantis plačia iniciatyvos ir saviraiškos laisve bei rezultatus atitinkančia, patrauklia atlygio sistema, pasitikrinti kompetenciją, praktikoje išnaudoti turimas žinias, kaupti patirtį, realizuoti save, išmėginti turimus gebėjimus ir atrasti / išvystyti naujus.

Kitų sričių atstovus

siekiančius tvirtų pamatų dinamiškoje verslo rinkoje. Kiekviena Jūsų idėja bei bendradarbiavimo pasiūlymas yra laukiami ir bus apsvarstomi, ieškant tiek tarpusavio, tiek kartu jau su mūsų bei Jūsų esamais partneriais priimtiniausių bendros veiklos galimybių, padėsiančių kurti integralius ryšius bei tvirtinti patikimo, stipraus ir atsakingo rinkos dalyvio statusą.