BENDRASIS TELEFONO NUMERIS: +370 601 08433, EL. PAŠTO ADRESAS: info@xlaw.lt

 

Įmonių bankrotas

Įmonės bankrotas – nemokios įmonės būsena, kai įmonei teisme yra iškelta bankroto byla arba kreditoriai įmonėje vykdo bankroto procedūras ne teismo tvarka.

Įprasta, jog dažniausiai bankroto procedūra inicijuojama įmonės kreditorių iniciatyva, tačiau negalima užmiršti ir svarbu pažymėti, jog įstatymuose numatyta ne tik teisė įmonės kreditoriams, tačiau, esant atitinkamoms sąlygoms, ir pareiga įmonės vadovui ar pagal kompetenciją kitam su įmone susijusiam asmeniui kreiptis dėl bankroto įmonei iškėlimo. Pastarosios pareigos nevykdymas gali įtakoti įmonės vadovui bei kitiems pagal kompetenciją asmenims asmeninės atsakomybės atsiradimą.

Atsiradus klausimams ar esant abejonėms dėl įmonės mokumo ar galimo bankroto, mes įvertinsime verslo būklę bei suteiksime Jums aktualias teisines konsultacijas, taip pat pagal poreikį paruošime procesinius dokumentus bankroto bylos iškėlimui bei padėsime ginti Jūsų interesus bankroto procedūros metu.

 

Fizinių asmenų bankrotas

Nors mes esame už savalaikį kreditorinių įsipareigojimų vykdymą, kas neabejotinai yra svarbus veiksnys stabilumui ekonomikoje išsaugoti, tačiau kartu ir suprantame, jog dėl įvairių priežasčių gali susiklostyti aplinkybės, kuomet net ir sąžiningas kreditorių atžvilgiu asmuo nebegali tęsti savo kreditorinių įsipareigojimų vykdymo, o užgulusi finansinė našta, suvaržymai bei nuolatinis stresas gali būti “įveikti” tik inicijuojant fizinio asmens bankrotą.

Fizinio asmens bankrotas – tai kelias į Jūsų ir Jūsų kreditorių interesų pusiausvyrą bei galimybė Jums pradėti viską iš naujo.

Mes siūlome:

  • Konsultacijas, procesinių dokumentų parengimą;
  • Mokumo atkūrimo plano sudarymą, administratoriaus kandidatūrą;
  • Jūsų interesų atstovavimą proceso metu.